Kalkulator kredytowy marzec 2019

Skrót oferty

Bank Millennium : Pożyczka Konsolidacyjna (z ubezpieczeniem)
  • » Kredyt: 10 000 PLN / 36 miesięcy
  • » Wysokość raty: 344.20 PLN / miesiąc
  • » Oprocentowanie: 15.5 % / w skali roku
  • » Prowizja: 0.00 % / jednorazowa
Przejdź dalej

Szczegóły oferty

Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 344.20  PLN
Oprocentowanie nominalne 7.19  %
Oprocentowanie rzeczywiste 15.50  %
Prowizja 0.00  %

od 0% - prowizja w wysokości 0% jest naliczana wyłącznie od kwoty przeznaczonej na konsolidację produktów kredytowych spoza Banku Millennium.

Prowizja od kwoty dodatkowych środków oraz od kwoty pożyczki przeznaczonej na konsolidację produktów kredytowych w Banku
Millennium (konsolidacja wewnętrzna) jest pobierana jak dla Pożyczki Gotówkowej.
Pożyczka Konsolidacyjna jest pożyczką, której część albo całość udzielonej kwoty przeznaczona jest na konsolidację produktów
kredytowych spoza Banku Millennium.

Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.310  %

Ubezpieczenie opcjonalne: 0,31%

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim)

Dodatkowe informacje

Brak dodatkowych informacji

Ocena klientów: 0/6

Przejdź dalej

W altberger.comperia.pl zamieszczono oficjalne oferty banków oraz doradców finansowych, aktualizowane na podstawie porównywarki finansowej Comperia.pl. Za pomocą kilku kliknięć mogą Państwo porównać kredyty hipoteczne (mieszkaniowe, konsolidacyjne, preferencyjne w programie "Mieszkanie Dla Młodych"), kredyty na 90% wartości nieruchomości, aktualne promocje i oferty dla stałych klientów banków. Aby obliczyć najniższą ratę kredytu hipotecznego lub dowiedzieć się, które konto bankowe jest najlepsze, a jaka lokata terminowa przynosi największy zysk, wystarczy wprowadzić dane do wybranej porównywarki.

Jeżeli oferta wyda się Państwu atrakcyjna, istnieje możliwość kontaktu z doradcą bankowym lub niezależnym doradcą finansowym w celu omówienia szczegółów, zbadania zdolności kredytowej oraz skompletowania wymaganych dokumentów w celu zawarcia umowy. Usługi doradców finansowych są bezpłatne! Część ofert dostępna jest w systemie direct; oznacza to, że Internauta może zamówić produkt bezpośrednio w banku, poprzez kalkulator kredytowy lub po kliknięciu w wybraną instytucję finansową.

Kalkulator kredytowy powstał przy współpracy Altberger.pl i Comperialead.pl :: Wszelkie prawa zastrzeżone
Ostatnia aktualizacja panelu - 02.03.2019 :: ostatnia aktualizacja rankingu kredytów hipotecznych i gotówkowych - 02. marca 2019 r.